Alviero Martini Jewels

Alviero Martini Jewels

Luxusní šperky od italského návrháře Alviera Martini


Materiál

Určení

Značku Alviero Martini 1A Classe založil italský módní návrhář Alviero Martini, jenž přinesl do světa módy nezaměnitelný podpis, který se nese v duchu starodávných map.

Tento všestranný umělec se neustále pohyboval mezi divadelními prkny, vlastní  krejčovskou dílnou, kinem a reklamními prezentacemi.

Poté přišla do jeho života zásadní změna. Získal první geografickou mapu Ruska, nadchla jej její krása a rozhodl se tento prvek přenášet do svých výtvorů.

Tak začaly vznikat první kabelky se vzorem map, které neměly ve světě obdoby a v roce 1990 se zrodila značka 1A Classe. Brzy se stala celosvětovým hitem a nyní zahrnuje šperky, hodinky, oděvy, obuv, kabelky a kufry.

Hodinky i šperky z dílny Alviera Martini jsou velmi kvalitně zpracované a představují nejen prestižní značku, luxus a vysokou kvalitu "Made in Italy", ale zároveň se jedná o srdcovou záležitost tohoto originálního tvůrce.

Na jejich výrobu používá ty nejkvalitnější materiály, jako jsou ocel, kůže, diamanty a drahé kameny.

Krom starodávných map si zamiloval také imitace zvířecích vzorů. Kombinace těchto dvou prvků působí velmi originálně a efektně a proto není divu, že v jeho kreacích našly zalíbení i osobnosti zvučných jmen.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací