Daniel Wellington

Prémiové hodinky, nadčasový styl.


Určení

Typ strojku

Vodotěsnost

Typ skla

Funkce

Jedinečné hodinky Daniel Wellington - minimalismus a originalita v jednom

Vyhledáváte elegantní a zároveň originální styl? Potom Vás mohou zaujmout jedinečné hodinky Daniel Wellington, které jsou dokonale minimalistické, šarmantní a přitom nepřehlédnutelné! Do jejich vkusného designu se zkrátka zamilujete na první pohled!

Legendární pásek NATO jako odkaz britských námořníků

Hodinky Daniel Wellington jsou charakteristické výrazným pruhovaným páskem NATO, který je vyroben z kvalitního nylonu. Pásky NATO původně používali britští námořníci, kteří měli silné nylonové řemeny jako součást své potápěčské výbavy. Nylon totiž narozdíl od jiných materiálů nepodléhal korozi. S nápadem použít nylonový řemen NATO jako pásek do hodinek, přišel Angličan Daniel Wellington, který rád nosil elegantní a zároveň nadčasové věci. Jeho neobyčejný styl inspiroval Filipa Tysandera, který se rozhodl založit značku nabízející zákazníkům právě takovéto nevšední hodinky.

V nabídce značky Daniel Wellington tak najdete dámské i pánské hodinky s pruhovaným nylonovým páskem, jehož barvy jsou převážně inspirovány britskou vlajkou.

Pásek hodinek je navíc vyměnitelný a můžete si jej tak libovolně sladit s Vaším oblečením. Tenký elegantní ciferník v kombinaci s výrazným páskem NATO působí naprosto výjimečně a podtrhne Vaši osobnost. Hodinky Daniel Wellington se dají perfektně zkombinovat se sportovním i elegantním stylem. Záleží pouze na Vás, kterému stylu dáte přednost!

Kožený pásek pro milovníky klasiky

Pokud vyznáváte spíše klasiku, má pro Vás značka Daniel Wellington připravené hodinky s koženým páskem v oblíbené hnědé nebo černé barvě. Pásky jsou vyrobeny z kvalitní italské kůže.

Vybírat také můžete z několika variant ciferníku, který je zhotovený z nerezové oceli. Zvolit si můžete buďto jednoduchý ciferník bez číslic, nebo variantu s římskými číslicemi. Některé dámské hodinky Daniel Wellington mají místo čísel drobné třpytivé krystalky, které působí naprosto skvostně. Podtrhněte i Vy svůj jedinečný styl s hodinkami Daniel Wellington!

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací