Doprava a platba

Doprava a platba

Doprava

Existuje několik možností, jak po nákupu převzít své zboží. Vyberte si tu, která je Vám nejbližší.

Zásilková společnost GEIS

Společnost GEIS Vám doručí zboží až domů během pracovního týdne obvykle do 24 hodin po celé ČR. Pokud je objednávka přijatá do 14:00 (platba na dobírku), pak zboží doručíme následující pracovní den. Při platbě bankovním převodem zboží odesíláme obratem po připsání platby na náš účet. Pokud je objednávka přijata po 14:00 nebo o víkendech a svátcích, pak zboží odesíláme hned následující pracovní den. Datum doručení vždy obdržíte v emailovém potvrzení objednávky.  

Zboží je doručováno v pracovní dny mezi 8:00 a 18:00, přesný výběr hodiny dodání není, bohužel, možný. Přepravní společnost Vás bude telefonicky informovat. 

   
Cena dobírky  99 Kč

U produktů označených "DOPRAVA ZDARMA" neúčtujeme poštovné.

Platba při převzetí zboží / dobírka 

Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Cena dobírky (platba v hotovosti) je za příplatek 99 Kč

Platba bankovním převodem

Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, dostanete od nás v emailovém potvrzení obejdnávky všechny potřebné údaje pro bankovní převod. Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. V případě, že email neobsahuje potřebné údaje, čáskatu uhraďte na náš účet, variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Bankovní účet u FIO banky pro platby v Kč: 
2401156726/2010

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací