Francouzské hodinky Pierre Lannier - objevte jejich osobitou eleganci!

Francouzské hodinky Pierre Lannier - objevte jejich osobitou eleganci!

20.11.2020

Hodinky Pierre Lannier perfektně doplní lidi, kteří chtějí vypadat opravdu elegantně, aniž by se museli u hodinek vzdát pohodlí či praktických funkcí. I když mají hodinky Pierre Lannier klasický analogový ciferník bez digitálního displeje, nechybí jim ukazatel data, luminiscenční prvky a některé modely jsou opatřeny i chronografem. Hodinky Pierre Lannier jsou taktéž vodotěsné a nemusíte je proto ochraňovat před každou kapkou vody.

Design hodinek Pierre Lannier je velmi vytříbený, důmyslný a dokáže zaujmout působivými detaily. I když jsou hodinky navrženy spíše v klasickém a nenápadnějším stylu, některé modely jsou naopak opatřeny velmi poutavými prvky, jako je například odkrytý náhled na strojek pod ciferníkem.

 Hodinky Pierre Lannier jsou vyrobeny z antialergické oceli a v nabídce naleznete hodinky s klasickým koženým i ocelovým páskem. Některé hodinky jsou také vkusně ozdobeny třpytivými kamínky.

 Značka Pierre Lannier byla založena v roce 1977 v Paříži, jako malá rodinná firma. Zakladateli značky jsou manželé Béatrice a Jean-Paul Burgun. Firma Pierre Lannier se postupně rozšiřovala a v roce 1985 začala být známá v celé řadě evropských zemí, jako je Německo, Portugalsko, Belgie a další. V roce 2004 převzal společnost syn Pierre Burgun, který posunul značku až na světový trh. Unikátní francouzské hodinky Pierre Lannier jsou od roku 2014 dostupné také v České republice.

 Hodinky Pierre Lannier v sobě nezapřou francouzský smysl pro eleganci, jsou nadčasové a rozhodně jen tak nevyjdou z módy. Perfektně doplní Vaši výjimečnou osobnost a budete se s nimi cítit velmi šarmantně.

 

Francouzské hodinky Pierre Lannier - objevte jejich osobitou eleganci!
pier.png

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací