Hodinky Nautica  - symbol svobody a jachtaření

Hodinky Nautica - symbol svobody a jachtaření

20.9.2020

Jedinečné hodinky Nautica jsou spojením opravdové kvality a originálního designu, který je inspirován nespoutaným světem jachtaření. Tyto hodinky proto nadchnou nejen jachtaře, ale také aktivní dobrodruhy, kteří si potrpí na elegantně-sportovní design.

 

Počátky hodinek Nautica a jejich mimořádné funkce

 

Nautica je úspěšná americká značka, která byla založena v roce 1983. Značka Nautica se již od svého počátku zaměřuje na výrobu oblečení, které je navrhováno v jachtařském stylu. Ikonou značky Nautica se také od roku 1994 postupně staly hodinky, které jsou vyhledávané pro svůj atraktivní vzhled, vodotěsnost a vyspělé funkce, jako je např. chronograph, yachting alarm, yachtimer a další. Hodinky Nautica jsou také výjimečné svým patentovaným systémem nočního osvětlení Indiglo, díky kterému je ciferník rovnoměrně osvětlený i ve špatných světelných podmínkách.

 

Vysoká kvalita a voděodolnost hodinek Nautica

 

Hodinky Nautica mají vysoce kvalitní a odolná pouzdra, která jsou zhotovena buďto z titanu nebo z nerezové oceli. Vybírat také můžete z různých typů řemínků. K dispozici jsou odolné silikonové řemínky v několika barevných variantách. Silikonové řemínky jsou vhodné pro potápění. Pokud dáváte přednost elegantnějšímu stylu, zajisté vás nadchnou klasické řemínky z ušlechtilé kůže.

 

Nautica - svěží nádech plný aktivity

 

Atraktivní hodinky Nautica jsou vyráběné pro energický životní styl a při jejich navrhování je proto kladen důraz na jejich vysokou odolnost. Hodinky Nautica jsou proto podrobovány celé řadě zátěžových testů na voděodolnost, náhlé teplotní rozdíly a odolnost použitých materiálů vůči mechanickému poškození. Značka Nautica používá pro své hodinky pouze vysoce kvalitní a spolehlivé švýcarské a japonské strojky.

 

Osvěžte svůj vzhled závanem nespoutaných jachtařských závodů s dámskými a pánskými hodinkami Nautica!

 

Hodinky Nautica  - symbol svobody a jachtaření
nautica-aboutus-image8.jpg

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací